نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
آدرس ایمیل
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
شماره تلفن
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
ارتباط با شما رایحه دل انگیز دریای اژه لوکس ترین اقامتگاههای ساحلی

0 لیر to 1,500,000 لیر

Other Features
جستجوی پیشرفته

0 لیر to 1,500,000 لیر

Other Features

املاک کالکان

کالکان، شهری در کناره زیبای مدیترانه با رایحه دل انگیز ساحلی می باشد که همچون فیروزه ای خوش تراش بر انگشتری لیکیه خودنمایی می کند. این شهر در کناره خلیجی زیبا در دامنه کوههای توروس با تلفیق کم نظیری از رنگهای آبی و سبز قرار گرفته است.

کالکان با سرسبزی و مناطق بکر و زیبای خود، یک ریویرای مدیترانه ای با تجربه ای منحصر بفرد می باشد. به محض ورود به شهر، اولین منظره ای که شمارا میخکوب خواهد کرد دریای نیلگون است. یک تپه شیبدار که مرکز شهر بر بالای آن واقع شده و سراشیبی آن به چشم انداز مه آلود دریای مدیترانه با جزایر سرسبز و کوچک منتهی می شود، در پس زمینه ای بی عیب و نقص در همه زوایا. این منطقه با لایف استایل سالم و بی نیاز به شهر، به اندازه کافی برای دور ماندن از هیاهوی توریستها کوچک، و به اندازه کافی برای جلوگیری از بهم خوردن آرامش توسط مسافران سردرگم، از فرودگاه فاصله دارد.

قسمت قدیمی شهر از ساختمانهایی به سبک سنتی یونانی با سنگهای سفید و گلهای کاغذی رونده صورتی که از بالکنها آویزان شده، متشکل شده که با وجود قدمت تاریخی، در دهه های اخیر فضا و رنگ و بویی دیگر به خود گرفته است.

راهنمای منطقه کالکان در آنتالیا

کالکان با بیشتر از 100 رستوران، به داشتن بیشترین رستوران در ترکیه نسبت به میزان سکونت در منطقه معروف است. غذاخوریهای کنار آب و بارهای شبانه برروی تراس بام ساختمانها مکانهایی هستند که هیاهوی زندگی در آنها هرشب تا صبح ادامه دارد.

کمی آنطرفتر از مرکز شهر، با ویلاهای لوکس فوق مدرن با چشم انداز خیره کننده دریا مواجه می شوید. جاییکه تاریخ جدید کالکان رقم می خورد. استخرهای اینفینیتی و پنجره های قدی برای استفاده دوچندان از زیبایی فوق العاده دریا تعبیه شده اند. تماشای غروب و مناظر جادویی از این ویلاها آرامش و نشاط خاصی را بهمراه می آورد. ناگفته نماند که کالکان یکی از مناطق ساحلی ترکیه است که به جادوی غروب و سحر دریای فیروزه ای شهرت دارد.

کسانیکه رانندگی می کنند می توانند به راحتی به کالکان دسترسی داشته باشند چون درست در مجاورت اتوبان D400 که در طول کناره ساحلی مدیترانه کشیده شده است قرار دارد. اگر با اتوبوس به کالکان سفر می کنید می توانید از شهرهای بزرگتری مانند کاش، آنتالیا و فتحیه به راحتی به این منطقه دسترسی پیدا کنید.

فرودگاه دالامان، که نزدیکترین فرودگاه به کالکان می باشد و پروازهای روزانه آن در تابستان به هزاران مسافر سرویس می دهد، در فاصله 120 کیلومتری با زمان دسترسی 90 دقیقه قرار دارد.

سواحل کالکان

مزایای قابل توجه زندگی در مجاورت سواحل معروفی مانند کالکان، پاتارا و کاپوتاش، استاندارد زندگی را در همه ابعاد بالا می برد. کالکان کانسپتی از زندگی لوکس مدرن را با لایف استایل آرام و بدون دغدغه با تفریحات امروزی مانند قایقرانی، استراحت در لاونجهای ساحلی و غذاخوردن در رستورانهای لوکس را با حسی نوستالژیک در هم آمیخته و ارائه می دهد.

در کالکان یک ساحل سنگریزه ای ساخته دست انسان، در کنار بندرگاه وجود دارد که برنده جایزه “Blue Flag Award” در تمیزی می باشد. آب دریا بطرز بینظیری صاف و شفاف است، و در بیشتر مواقع آرام، که برای شنا و اسنورکلینگ عالیست. رستورانهای کناره بندرگاه، فروشگاهها و کافی شاپها همه در فاصله دو دقیقه پیاده روی از ساحل قرار دارند. تماشای قایقها و گولتهایی که قبل از غروب به بندرگاه بازمی گردند بعد از استراحت و شنا در طول روزهای بلند در سواحل کالکان، بسیار لذتبخش است.

بیشتر املاک کالکان در فاصله پیاده روی از ساحل کالکان هستند. همچنین سواحل پاتارا در فاصله 10 تا 20 دقیقه از کالکان، و کاپوتاش در فاصله یک ساحل ماسه ای طولانی بین کالکان و کاش در پایین دامنه کوه قرار گرفته است. بعلاوه، سواحل پاتارا با حدود 18 کیلومتر طول، یکی از بزرگترین و طولانی ترین سواحل مدیترانه ای در دنیاست. این منطقه بخش مهمی از پارک ملی با تنوع زیستی و گونه های مختلف پرندگان، همچنین محل پرورش لاک پشت  (Caretta caretta) که در معرض خطر نابودیست. سواحل پاتارا در سال 2005 توسط Times Online بعنوان بهترین ساحل در دنیا و فرصتی منحصر بفرد برای بازدید توریستها از خرابه های باستانی امپراطوری بیزانس و رم که درست در پشت ساحل قرار دارند معرفی شد.

املاک کالکان

بیشتر مناطق کالکان تشکیل شده از زمینهای سبز محافظت شده است. این بدان معناست که کالکان جذابیت و اعتبار طبیعت بکر خود را با تبلیغات مخرب جذب توریست و ساخت و سازهای انبوه، زیر سؤال نبرده است. با توجه به مقررات سخت ساخت و ساز که باعث شده کالکان عنوان ریزورت منحصر بفرد را از آن خود کرده و بازدید کننده های آینده نگر را به خود جذب کند. موجودی بسیار محدود زمینهای قابل ساخت به واسطه کوچکی خلیج کالکان و همچنین تقاضای زیاد در منطقه، باعث شده که قیمتهای ملک در منطقه به سرعت افزایش پیدا کند.

 

زندگی و خرید ملک در کالکان

شهرت کالکان در لوکس و مدرن بودن، مسافرانی را که برای گذراندن تعطیلات بدنبال اجاره ویلاهای بزرگ و لوکس در مناطق نه چندان شلوغ هستند که کامیونیتی کوچکی از خارجیهای ساکن در طول سال را شامل می شود، به خود جذب می کند.

سالهای زیادی ساکنین خارجی نیز ملکهای مختلف از یکخوابه های مناطق مرکزی تا ویلاهای شش خوابه را در کالکان خریداری کرده اند. برخی از آنان که بطور دائم در ملک خود سکونت ندارند، در تابستان اجاره می دهند تا درآمد سازی کرده و بخشی از هزینه های نگهداری و تعمیرات ملک را پوشش دهند.

 

انواع ملک در کالکان

املاک فروشی در کالکان انواع مختلفی از آپارتمانهای با دید دریا تا ویلاهای سوپر لوکس بر فراز تپه ها و یا در کنار دریا، را دربر می گیرد. اگر بودجه مناسبی داشته باشید می توانید در مناطق خاص ویلایی با ساحل اختصاصی داشته باشید. بعضی از آنها از یک سمت با دامنه تپه محاصره شده اند که این موضوع به آنها حریم خصوصی فوق العاده و چشم انداز خلیج کالکان یا کالامار و یا حتی هردوی آنها را در یک زاویه دید می دهد. محدوده وسیع املاک در کالکان شامل ویلاهای لوکس و مدرن، خانه هایی با دید پانورامیک، آپارتمانهای دوبلکس، و بسیاری گزینه های دیگر می باشد.

در روند جدید تقاضا در بازار املاک کالکان، ویلاهایی با استخر اختصاصی به جای استخرهای شراکتی، و آپارتمانهای پنت هاوس فوق العاده با استخرهای اینفینیتی بر روی بام، گزینه های منحصر بفردی برای کسانیست که از لذت زندگی لوکس در یک ویلای خصوصی چشم پوشی نمی کنند.

بازگشت سرمایه از اجاره  

بازگشت سرمایه و درآمد از طریق اجاره در املاک کالکان یکی از دلایل قدرت در بازار اجاره می باشد. از آنجاییکه نرخ اجاره در کالکان بالاست، سرمایه گذارانی که به دنبال فرصتی پرمنفعت در این منطقه هستند می توانند انتظار بازگشت بالای سرمایه را داشته باشند.

در کالکان می توان بازگشت بالای 6% نرخ اجاره سالیانه را از خرید املاک مناسب برای خانه دوم تعطیلات پیش بینی کرد. محدود بودن قطعات زمین قابل ساخت، ممنوعیتهای ساخت و ساز جدید همراه با تقاضای بالا در بازار اجاره از دلایل بالا رفتن قیمت ملک بطور سالیانه در کالکان می باشد.

برای درصد بالاتری از نرخ رشد سرمایه، باید به فاکتورهای زیر در انتخاب ملک توجه کرد:

ملکهای جدید و مدرن

ملکهای دارای استخر خصوصی

ملکهای ساحلی

ملکهای 3 و 4 خوابه

ملکهای با اثاثیه کامل

ملکهای دارای باغ و حوطه خصوصی

ملکهای با دید کامل دریا

ملکهای واقع شده در نقاط مهم و معروف

 

کیسلا

قرار گرفته در نقطه مقابل خلیج مرکزی، منطقه مسکونی کیسلا هر ساله تعداد زیادی از مسافران تعطیلات را که قصد اجاره ویلاهای بزرگ و منحصر بفرد کناره ای در مجاورت بندرگاه و نزدیک به خط ساحلی دارند را به خود جذب می کند. بعضی از این ویلاهای فوق لوکس در خط جلویی ساحل با سکوی خصوصی و دسترسی اختصاصی به دریا قرار دارند که ساکنین می توانند از طریق این سکوها با تاکسیهای دریایی در عرض 5 دقیقه خود را به بندرگاه برسانند.

اورتالان

اورتالان که به کالکان جدید معروف است، محل سوپرمارکتها و فروشگاهها و ایستگاه مرکزی اتوبوس است.  از این منطقه به  دلیل ارتفاع آن از سطح دریا، می توان تسلط کامل به چشم انداز هردو خلیج، بندرگاه، و جزایر محلی که مانند جنگلهای شناوری در دریای مدیترانه به نظر می رسند، داشت. اورتالان یک منطقه جدید و به تازگی توسعه یافته است که می توانید در آن املاک مدرن با دیزان روز را برای خرید بیابید. محبوبیت این منطقه بدلیل فاصله بسیار کم تا مرکز ریزورت با فروشگاهها، بارها و رستورانهای آن است.

کمورلوک

دلیل اصلی انتخاب این منطقه نزدیکی آن به مرکز کالکان است که بعنوان یکی از جاافتاده ترین و باکلاسترین مناطق مرکزی با حفظ استایل سنتی و نمای سنگی خانه ها درست در مقابل دریا و با چشم انداز فوق العاده می باشد. بعضی از خانه ها در ارتفاعات بالاتر قرار دارند که به آنها امتیاز استفاده از دید بندرگاه را نیز می دهد.

کالامار

ناحیه در حال توسعه کالامار که به ویلاهای منحصر بفرد برای تعطیلات و غروبهای جادویی اش شهرت دارد، در فاصله پیاده روی از مرکز کالکان و کلابهای ساحلی قرار دارد. در مقایسه با کیسلا و کمورلوک، املاک این ناحیه را می توان با قیمت کمی ارزانتر در حدود 10 تا 20 درصد تخفیف خریداری کرد. اگرچه ساخته شدن ویلاهای فوق العاده لوکس با ساحل اختصاصی در کالکان بطور پیوسته موجب رشد قیمتها می شود.

کیزیلتاش

منطقه کیزیلتاش در بالای اتوبان اصلی که به شهر منتهی می شود قرار گرفته است، جاییکه خانه ها دارای چشمگیرترین دیدها از خلیج کالکان و کالامار هستند. املاک کیزیلتاش معمولا بزرگتر از مناطق دیگر هستند و زمین بزرگتری را در مقایسه با نقاط دیگر کالکان دارند. و شگفت آور اینکه می توان این املاک را با قیمت پایینتری از مرکز کالکان خریداری کرد.

چشم انداز حیرت انگیز دریا و کوه، همچنین ساختمانهای سنتی یونانی و ترک باقیمانده از قرن نوزدهم، چشمها را مجذوب ملکهای لوکس کالکان می کند. ویلاهای دست چین شده با طراحی مدرن و آپارتمانهای فرنیش شده با لوازم روز، چشم اتداز خارق العاده پانورامیک از دریای مدیترانه و کوههای کالکان در انتظار مالکین جدید خود هستند.

اگر شما علاقمند به خرید ملک در کالکان هستید، از لیست متنوع املاک ما بازدید کنید.

 

پربازدیدترین پروژه ها در کالکان

 

مقایسه

EnglishPersian