پکیج های اخذ شهروندی ترکیه | خرید ملکهای منتخب برای اخذ پاسپورت ترکیه

جواهر شش ضلعی ازمیر تلفیقی از زیبایی و کیفیت

پروژه ای هوشمند وپرمنفعت در قلب منطقه برنوا و در چند قدمی کلیه امکانات تفریحی، درمانی و تحصیلی شهر زیبای ازمیر. با بهره مندی از امتیازاتی همچون اجاره تضمینی برای سه سال توسط سازنده به اضافه 30% سود تضمینی بعد از 3 سال در صورت فروش به شرکت سازنده، این پروژه را به انتخابی مطمئن برای خریداران و سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

این پروژه با مهندسی پیشرفته و سیستم هوشمند خانگی، همچنین نور عالی آپارتمانها و دید زیبای دریا، به سطح کیفیت زندگی ارتقای بالایی بخشیده و نظر خریداران سخت پسند را به خود معطوف می کند.

شما می توانید در این پروژه ارزشمند، از واحدهای یک تا سه خوابه به ارزش 490,000 لیر به بالا خریداری کنید.

طراحی متفکرانه انتخاب هوشمندانه

زندگی و سرمایه گذاری در مجاورت بزرگترین مرکز خرید منطقه اسنیورت با بهره مندی از امکانات منحصر بفردی از قبیل سرویس حمل و نقل عمومی، پارک، دانشگاه و اداره جات دولتی که هرکدام به نوبه خود سبب افزایش تعداد متقاضیان برای خرید و اجاره این پروژه منحصر بفرد می باشند.

قابلیت استفاده مسکونی و اداری از آپارتمانهای این پروژه به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که گزینه های بیشتری برای فروش مجدد و یا اجاره ملک خود داشته باشند. همچنین گشایش خط جدید مترو درست در ورودی اصلی مجموعه در سال 2020 باعث افزایش ارزش و متقاضی برای این منطقه بخصوص پروژه فوق الذکر خواهد شد.

این پروژه متشکل از آپارتمانهای یک تا سه خوابه از 355,000 لیر به بالا می باشد.

مقایسه
در حال ساخت

پروژه ای لوکس ماسلاک با سود دهی فوق العاده

از 1,049,000 لیر
فوریه 20, 2020

 

 

پر بازدیدترین پروژه ها در ترکیه

 

مقایسه

EnglishPersian