انتخاب اول سرمایه گذاران قلب تپنده ترکیه
نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
آدرس ایمیل
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
شماره تلفن
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
ارتباط با شما

0 لیر to 1,500,000 لیر

Other Features
جستجوی پیشرفته

0 لیر to 1,500,000 لیر

Other Features

املاک استانبول

استانبول بزرگترین شهر ترکیه است. با بیش از 15 میلیون نفر جمعیت، این شهر به یکی از مقاصد مهم سرمایه گذاران خارجی از سراسر جهان، به ویژه پس از افتتاح اخیر بزرگترین فرودگاه دنیا در استانبول با ظرفیت 150 میلیون مسافر در سال، تبدیل شده است.

استانبول یک نقطه مرکزی ترنزیت برای پروازهای 4 ساعته از 56 کشور است. این شهر مکان استراتژیکی برای کارآفرینانی محسوب می شود که به دنبال سرمایه گذاری در مشاغل و یا خرید ملک هستند، در حالی که از بازار کار این کشور و نزدیک بودن به مشتریان بالقوه از هر نقطه دنیا، بهره مند می شوند.

کارشناسان اقتصادی معتقدند که جذب سرمایه از خاورمیانه و اروپا در زمینه املاک، رشد اقتصاد استانبول را تسریع بخشیده و ترکیه همچنان به دنبال هدف خود در تبدیل شدن به یکی از 10 اقتصاد برتر جهان خواهد بود.

بازار املاک و مستغلات استانبول سبک جدیدی از زندگی را به خریداران پیشنهاد می دهد که ترکیبی ایده آل از شیوه زندگی با کیفیت بالا و فرصت سرمایه گذاری منحصر بفرد است، که در نقاط دیگر دنیا مشابه آن به سختی پیدا می شود. املاک و مستغلات در استانبول دربرگیرنده آپارتمان، ویلا، دفاتر اداری، فروشگاه و یا ترکیبی از اینها در یک مجتمع می باشد. هر مجتمع ممکن است بطور کامل مجهز به استخرهای شنا، سالن بدنسازی، اسپا و همچنین برخی نیز شامل رستوران ها، مراکز تجاری و اداری باشند.

بازار املاک در استانبول گزینه های زیادی را بسته به بودجه شما ارائه می دهد. افزایش پروژه های جدید باعث ایجاد بزرگراه ها، جاده ها، ایستگاه های مترو و مراکز خرید در هر گوشه ای از شهر شده است.

استانبول، شهری پررونق، نقطه تلاقی اروپا و آسیا

استانبول فرصتی منحصر به فرد را در میانه راه آسیا، خاورمیانه و سایر نقاط اروپا به سرمایه گذاران ارائه می دهد. این شهر بعنوان یک مقصد اصلی برای تجربه های فرهنگی و هنری و جذب گردشگران از سراسر جهان به شمار می رود. این شهر میراث غنی و عظیم خود را از تاریخ باستانی روم، بیزانس آغاز کرده و در نهایت سرزمین عثمانی را به شکوه و جلال بی مثالش رسانده است.

ترکیب منحصر بفرد فرهنگ شرقی و غربی استانبول باعث غافلگیری گردشگران و لذت بیشتر آنان از این تنوع  می گردد. بازدیدکنندگان از نقاط مختلف جهان برای خوردن غذاهای خوشمزه استانبولی بعنوان یک تجربه فراموش نشدنی به این شهر سفر می کنن.. بسیاری نیز برای خرید به این مکان سفر کرده و از فروشگاههای محلی و محصولات با کیفیت و قیمت های معقول و بصرفه خرید می کنند.

استانبول ترکیبی است از سنت و مدرنیته، میراث فرهنگی منحصر به فرد، رشد اقتصادی قوی و جمعیت پویای جوان. تمام این عوامل به شهر پر جنب و جوشی که هرگز به خواب نمی رود کمک می کند تا هرساله توسعه چشمگیری یافته و به زندگی خود ادامه دهد. انرژی مثبتی که شهر از خود متصاعد می کند، بسیار دلگرم کننده است. این موضوع باعث می شود بسیاری از گردشگران به فکر داشتن ملکی در استانبول بیفتند. همچنین خرید ملک در استانبول سرمایه گذاری سودآور طولانی مدت برای کسانی محسوب می شود که به دنبال اجاره ملک خود در هنگام عدم حضور در کشور هستند.

از سوی دیگر نمایشگاه های بین المللی، کنفرانس ها، نمایشگاه های مد و هنر هر ساله در استانبول برگزار می شود و ابعاد و پتانسیل های جدیدی به شهر می بخشد. علاوه بر این، رشد گردشگری در ترکیه رکورد جدیدی را با گزارش 40 میلیون بازدید کننده با درآمد 32 میلیارد دلار در اواخر سال 2018 ثبت کرد. هتلهای پنج ستاره شهر بیش از 60 درصد افزایش تعداد اتاق های اشغال شده توسط مهمانان را گزارش کردند. استانبول تنها در سال جاری بیش از 15 میلیون بازدید کننده داشته است و پیش بینی می شود پس از افتتاح فرودگاه جدید، در سال 2019 تعداد گردشگران به دو برابر افزایش خواهد یافت تا رشد اقتصادی جدید و فرصت های بزرگتر برای سرمایه گذاری را فراهم کند.

مکان مناسب برای جلسات و ملاقات با شرکتهای خارجی

استانبول فرصتی امیدوار کننده برای مسافران تجاری است که به دنبال راه اندازی کمپانی و کسب و کار جدید خود در ترکیه هستند. از این رو با افزایش ساکنان جدید در شهر، خرید ملک در استانبول یک سرمایه گذاری سودآور بلند مدت برای اجاره به افرادیکه در طول اقامت خود در استانبول به دنبال اجاره مسکن هستند، محسوب می شود.

علاوه بر این، سالیانه بسیاری از کنفرانس های بین المللی برای افزایش تعداد بازدید کنندگان خارجی و افزایش سرمایه گذاری در این منطقه برگزار می شود. استانبول یکی از مراکز پرجمعیت کنفرانس در جهان است که خدمات کنفرانس های مختلف را در اختیار دارد. این خدمات، سرویسهای حمل و نقل و ارتباطات را با طیف گسترده ای از تجهیزات مدرن و تکنولوژی پیشرفته ارائه می دهند.

شما چه به دنبال سرمایه گذاری در ملک و چه درصدد یافتن خانه رویایی خود باشید، سرمایه شما در استانبول محفوظ بوده و ارزش ملک شما تضمین شده است. تقاضای زیاد برای اجاره های کوتاه مدت و بلند مدت با توجه به افزایش نیروی کار جوان، شما را قادر می سازد درآمد سالانه خود را تامین کنید.

همچنین استانبول پتانسیل بسیار بالایی برای رشد دارد که فرصت منحصر به فردی برای مهاجران و خانواده هایشان می دهد که می توانند از سیاست های خارجی جدید استفاده کنند که آنها را قادر به اقامت طولانی مدت در ترکیه می کند. دولت ترکیه برای ترغیب سرمایه گذاران خارجی در استانبول، شرایط اخذ شهروندی ترکیه را تسهیل نموده و با خرید اموال به ارزش 250،000 دلار آمریکا به جای 1 میلیون دلار، به خریداران و خانواده درجه یک آنها پاسپورت ترکیه اعطا می کند.

تیم مشاورین متخصص ما آماده هستند تا شما را به مسیر درست در سرمایه گذاری ملک هدایت کنند. ما می توانیم شما را در زمینه مراحل کامل خرید ملک و حتی اطلاعات پس از خرید مانند قوانین مالیاتی و سایر هزینه ها راهنمایی کنیم.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب موقعیت سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول با ما تماس بگیرید.

مقایسه
در حال ساخت

پروژه ای لوکس ماسلاک با سود دهی فوق العاده

از 1,049,000 لیر
فوریه 20, 2020

پربازدیدترین پروژه ها در استانبول

 

مقایسه

EnglishPersian